Druk

Wizytówki, plakaty, oprawa prac dyplomowych

Druk – wizytówki – cennik brutto

Wydruk i oprawa prac

Studentom i nie tylko proponujemy wydruk i oprawę prac magisterskich, inżynierskich, licencjackich czy rozpraw doktorskich. Usługa ta najczęściej wykonywana jest na poczekaniu. Do oprawy prac możemy użyć okładki twardej (tzw. introligatorską) lub miękkiej.

Gwarantujemy szeroki wybór kolorów, wśród których najpopularniejsze to granat, bordo, zielony i czarny. Dysponujemy również innymi rodzajami opraw. Na życzenie klienta jesteśmy w stanie wykonać dowolny napis na okładce np. nazwę uczelni, czy logo.

Oferta:

  • Oprawa kanałowa – twarda, miękka jw.
  • Oprawa zaciskowa – twardy grzbiet i miękka okładka z przodu przeźroczysta a z tyłu tekturowa (różne kolory). Idealna do prac zaliczeniowych, raportów, streszczeń menadżerskich i innych dokumentów wymagających oprawy.
  • Bindowanie – to jedna z najpopularniejszych opraw polegająca na spięciu pliku dziurkowanych kartek w miękki plastikowy grzbiet spiralny z przeźroczystą okładką wierzchnią i kolorowym kartonowym tyłem. Okładka twarda służy również do oprawy dokumentów, projektów, czy pamiątek rodzinnych.

Uwaga! Istnieje możliwość otworzenia oprawionej już pracy i wymiany kartek lub okładki.
Można również pozostawić u nas pracę lub przesłać ją mailem do oprawienia i odbioru w późniejszym terminie